Data cursussen en leergangen

NDV-Dendrologie cursussen 2017/2018

Onderstaand de data voor de komende sortimentscursussen van de NDV. U kunt zich opgeven via het aanmeldformulier.

Sortimentscursus A
Locatie : Arboretum De Nieuwe Ooster,  Rozenburglaan 5-7,  1097 GA Amsterdam,  06-44324426 (= zijkant begraafplaats met parkeerplaats).

De Nieuwe Ooster Rooster docent onderwerpen donderdag van / tot
donderdag 22 maart 2018 Jaap Smit Doornemen lesstof, doelstellingen, morfologie, Betulaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 5 april 2018 Jaap Smit Salicaceae, Berberidaceae, Aquifoliaceae, 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 19 april 2018 Marco Hoffman Determineren, Oleaceae, Caprifoliaceae. Adoxaceae, Grossulariaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 17 mei 2018 Marco Hoffman Nomenclatuur, Buxaceae, Eleagnaceae, Celastraceae, Cornaceae, Aucubaceae, Ericaceae, 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 24 mei 2018 Marco Hoffman Sapindaceae, Platanaceae, Magnoliaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 7 juni 2018 Marco Hoffman Rosaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 21 juni 2018 Marco Hoffman Hydrangeaceae, Hypericaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 5 juli 2018 Marco Hoffman Bignoniaceae, Paulowniaceae, Lamiaceae, Clethraceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 6 september 2018 Marco Hoffman Caesalpiniaceae, Fabaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 20 september 2018 Marco Hoffman Malvaceae, Anacardiaceae, Polygonaceae, Ranunculaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 4 oktober 2018 Marco Hoffman Fagaceae, Juglandaceae, Salicaceae, Araliaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 25 oktober 2018 (onder voorbehoud) Jaap Smit Altingiaceae, Hamamelidaceae, Coniferae, test en evaluatie 19.00 tot 22.00 uur

Sortimentscursus A
Locatie Helicon, Eindhoven

 Eindhoven Rooster docent onderwerpen  van / tot
dinsdag 13 maart 2018 Jaap Smit Doornemen lesstof, doelstellingen, morfologie, Betulaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 27 maart 2018 Pierre Theunissen Salicaceae, Berberidaceae, Aquifoliaceae, 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 17 april 2018 Pierre Theunissen Determineren, Oleaceae, Caprifoliaceae. Adoxaceae, Grossulariaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 1 mei 2018 Pierre Theunissen Nomenclatuur, Buxaceae, Eleagnaceae, Celastraceae, Cornaceae, Aucubaceae, Ericaceae, 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 8 mei 2018 Pierre Theunissen Sapindaceae, Platanaceae, Magnoliaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 22 mei 2018 Pierre Theunissen Rosaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 5 juni 2018 Pierre Theunissen Hydrangeaceae, Hypericaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 19 juni 2018 Pierre Theunissen Bignoniaceae, Paulowniaceae, Lamiaceae, Clethraceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 18 september 2018 Pierre Theunissen Caesalpiniaceae, Fabaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 2 oktober 2018 Pierre Theunissen Malvaceae, Anacardiaceae, Polygonaceae, Ranunculaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 6 november 2018 Pierre Theunissen Fagaceae, Juglandaceae, Salicaceae, Araliaceae 19.00 tot 22.00 uur
dinsdag 13 november 2018 Jaap Smit Altingiaceae, Hamamelidaceae, Coniferae, test en evaluatie 19.00 tot 22.00 uur

Sortimentscursus A
Locatie Trompenburg Tuinen & Arboretum

Rotterdam Rooster docent onderwerpen van / tot
donderdag 23 november 2017 Jaap Smit Doornemen lesstof, doelstellingen, morfologie, Betulaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 7 december 2017 Jaap Smit Salicaceae, Berberidaceae, Aquifoliaceae, 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 11 januari 2018 Marco Hoffman Determineren, Oleaceae, Caprifoliaceae. Adoxaceae, Grossulariaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 18 januari 2018 Marco Hoffman Nomenclatuur, Buxaceae, Eleagnaceae, Celastraceae, Cornaceae, Aucubaceae, Ericaceae, 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 29 maart 2018 Marco Hoffman Sapindaceae, Platanaceae, Magnoliaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 12 april 2018 Marco Hoffman Rosaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 26 april 2018 Marco Hoffman Hydrangeaceae, Hypericaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 3 mei 2018 Marco Hoffman Bignoniaceae, Paulowniaceae, Lamiaceae, Clethraceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 13 september 2018 Marco Hoffman Caesalpiniaceae, Fabaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 27 september 2018 Marco Hoffman Malvaceae, Anacardiaceae, Polygonaceae, Ranunculaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 11 oktober 2018 Marco Hoffman Fagaceae, Juglandaceae, Salicaceae, Araliaceae 19.00 tot 22.00 uur
donderdag 25 oktober 2018 (onder voorbehoud) Jaap Smit Altingiaceae, Hamamelidaceae, Coniferae, test en evaluatie 19.00 tot 22.00 uur

Sortimenstcursus C
Locatie: Von Gimborn Arboretum, Velperengh 13, 3941 BZ  Doorn 0343-412144

C – Rooster Doorn docent ochtend Docent middag zaterdag van / tot
zaterdag 24 maart 2018 Marco Hoffman Wilbert Hetterscheid 10.00 tot 16.00 uur
zaterdag 21 april 2018 Piet de Jong Piet de Jong 10.00 tot 16.00 uur
zaterdag  26 mei 2018 Wilbert Hetterscheid Wilbert Hetterscheid 10.00 tot 16.00 uur
zaterdag 9 juni 2018 Wilbert Hetterscheid Marco Hoffman 10.00 tot 16.00 uur
zaterdag 8 september 2018 Piet de Jong Piet de Jong 10.00 tot 16.00 uur
zaterdag 27 oktober 2018 Marco Hoffman Hans Janssen & Piet de Jong 10.00 tot 16.00 uur

NDV-Dendrologie leergangen 2018

1e leergang, zaterdag 26 mei in Woerden
2e leergang, zaterdag 7 juli in Amersfoort
3e leergang, zaterdag 8 september in Geldrop
4e leergang, zaterdag 6 oktober in Voorschoten

Ik meld me aan voor, of heb een vraag over een NDV-cursus of -leergang.

Ingrid van der Ven
Secretaris NDV-scholingscommissie
Surinamelaan 28
1213 VN Hilversum
T: 06 51434278
e-mail: ingrid.vanderven(@)dendrologie.nl

Alle data onder voorbehoud, maar in principe moet dít het zijn.